piątek, 24 września 2010

Ciepło, cieplej..wrześniowo

Jakoś tak wyobrażałam sobie, że jesień zacznie się zaraz na początku września, całkiem nie wiem dlaczego ale tak myślałam i już. Jesień nieodzownie kojarzy mi się z zimnem, wiatrem i słotą, a w moich wyobrażeniach o długich, smętnych, jesiennych  wieczorach od razu pojawiły się świece. Świeczuszka to takie ustrojstwo, które zawsze ociepli i umili każdy, nawet najbardziej stresujący moment To i są, popełniłam ostatnio, świece cieplutkie, jesienne, nastrojowe, zresztą oceńcie je same:)
Pozdrowienia i miłego wszystkiego wszystkim Wam razem i każdemu z osobna!
wtorek, 21 września 2010

Ogłoszenie wyników CANDY

Przede wszystkim dziękuję uczestniczkom zabawy za udział!!! Dzisiaj , zgodnie z zapowiedzią odbyło się losowanie szczęśliwego numerka;)) w losowaniu wzięło udział 16 osób, tyle ile komentarzy znalazło się pod postem. Nie wszystkie spełniały moje kryteria, czego byłam w sumie świadoma, bo niektórzy nie czytają notek, skupiając uwagę na tytule i zdjęciu, ale nie było to jakoś bardzo istotne.
A teraz do rzeczy;  w roli sierotki losującej wystąpiła maszynka z random.org,a  nad prawidłowością losowania czuwała specjalna komisja, tj. mój osobisty pies, stado komarów i dwie śnięte muchy.

WYNIK
Jako trzecia komentarz zamieściła TRZPIOT, gratulacje i proszę o adres do wysyłki:)))

Jeszcze raz dziękuję za udział wszystkim, cieszę się, że do mnie zaglądacie, czytacie notki i komentujecie!!!
Do następnego Candy

poniedziałek, 20 września 2010

Wylęgarnia- zapłacone!

Dziewczyny, Wylęgarnia zapłaciła:)! Dzięki za trzymanie kciuków i wsparcie, mail mi się przegrzewał przez kilka dni, ale dostałam dzisiaj od nich przelew!:)


Pozdrowienia!

niedziela, 19 września 2010

Kropka bez i...;))

Wczorajszy dzień był bardzo inspirujący....Stąd też dzisiejsze prace.
Awers:
I rewers kolczyków
rewers:

Miłej niedzieli wszystkim:)