sobota, 16 lipca 2011

Flower Perfume & La cucina...Nowości sklepowe

Weekend upływa mi dość pracowicie, ale nie narzekam, ponieważ spędzam te dni w towarzystwie ładnych rzeczy- tym razem dla domu. A dokładniej...akcesoria łazienkowe + kuchenne sprawki...
Pewnie się domyślacie, że czas spędzam obecnie na dodawaniu nowych towarów do sklepu, trochę to potrwa, bo zrobienie zdjęć to jedno, a dodanie jak najbardziej szczegółowych opisów- to już inna sprawa i jest to najbardziej czasochłonne zajęcie w obsłudze sklepu internetowego.
Nie chcąc tracić czasu, zabieram się do pracy, a Wam na tą sobotę zostawiam piękne obrazki równie pięknych nowości w które ostatnio zaopatrzyłam swój mały sklepik. Nietypowe motywy dekoracyjne, piękna stylistyka, doskonała jakość i ...całkiem nowe wzory!!!Dla wielbicieli kwiatów akcesoria łazienkowe, a zwolenniczkom stylu rustykalnego- KOGUTEK!:)))wkomponowany w motyw starej karty pocztowej i zgodnie z napisem- Coś dla serca i do kuchni (hmm...la cucina e il cuore della caso)
Te i inne rzeczy dostępne w SKLEPIE, a dzisiaj można oglądać ( i to za darmo, nawet i podotykać można, nie będę koleżankom żałować;)))ja sobie też nie żałuję, pasę oczy tymi pięknościami...KOGUTEK mnie oczarował:))
Dziękuję za miłą wizytę na moim blogu, życzę wszystkim miłego weekendu!!!Czas korzystać ze słonecznej pogody!!!
No to idę...do roboty, do roboty:)))Pozdrawiam!