piątek, 1 lipca 2011

Lawendowe Candy Lipcowe

Turum turum turum (to werbel dobosza tytułem wstępu)

Z okazji początku wakacji, ogłasza się :

CANDY LAWENDOWE U LEJDIK

zasady Candy

-link ze zdjęciem i info o zabawie na własnym blogu lub stronie
-komentarz pod postem
- informacja o tym który cukierek ma do Ciebie trafić:
(wybrać można jedną rzecz)
 
A do wyboru jest:
- lawendowy pojemnik na płyn do mycia naczyń
-lawendowy komplet cukiernica+ mlecznik
-lawendowy komplet kubków 2szt.
-lawendowa miseczka deserowa
- lawendowy świecznik w kształcie serduszka
(wszystko widoczne na zdjęciach, artykuły z najnowszej kolekcji lawendowej(Lavender Perfume) a więcej produktów z nowym wzorem lawendy można zobaczyć TUTAJ

Serdecznie zapraszam, nie dajmy się brzydkiej pogodzie za oknem, trzeba sobie umilić te wakacje, skoro pogoda postanowiła nas nie rozpieszczać:))
Candy trwa od dzisiaj tj 01.07. do 30.07 losowanie zwycięzcy odbędzie się w dn. 31.07.2011
(w roli sierotki losującej wystąpi Random:)

niedziela, 26 czerwca 2011

Skandal, szok i afera!!!I girlandy kryształowe

Może niektórzy już wiedzą, a inni domyślają się tylko, że z racji sędziwego wieku mego, używam wynalazku zwanego internetem już od ...o jesoo nie wiem ilu ale nagromadziło się już tych lat. Przyjaciel mój i powiernik Internet cudowny ostatnimi czasy przejadł mi się sromotnie, awersji dostałam, musiałam czym prędzej ograniczyć z Nim kontakt do niezbędnego minimum, skupiając się tylko na bieżących Internetowych sprawkach,czasu nie poświęcając na żadne zbytki typu- wizyty u koleżanek na blogach etc. Normalnie ciepłe temperatury chyba na mnie tak podziałały lub też nastąpiło zmęczenie materiału, styki mi się przegrzały i tyle. Mój konkurs z poprzedniego postu dawno rozwiązany, nagroda do zwyciężczyni dotarła i nawet miałam informacje o tym, że udało mi się zrobić Jej przyjemność drobiazgiem jaki posłałam. Uwielbiam robić ludziom przyjemności!!!Przez takie drobne gesty od razu człowiek czuje się lepszy, milszy i bardziej sympatyczny niż jest naprawdę;))I tak oto z jednego konkursu są dwie zadowolone osoby, zarówno obdarowana, jak i obdarowująca. I bardzo dobrze, życie jest zbyt krótkie i zbyt trudne by sobie szczędzić miłych chwil.
Dekupażowo się nie obijam jednak, powstało sporo nowości, które już jutro powinny się doczekać szczęśliwego obfotografowania, dzisiaj na złość wszystkiemu baterie w aparacie padły, muszą się ładować, a że ja nie mam czasu na siedzenie i czekanie aż ten moment naładowania akumulatorków nastąpi to dzisiaj piszę, a jutro foty pokażę, przez weekend może ktoś będzie miał chwilę czasu i rzuci na moje prace łaskawym okiem. Czas kiermaszy trwa, więc trzeba pracować wydajnie:))Zobaczymy co z tego wyniknie, kolejny kiermasz już 10.07 i wtedy też będę mogła ocenić wymierne efekty moich dotychczasowych poczynań na niwie rękodzielniczej.
A na dzień dzisiejszy realizuję bardzo duże zamówienie dla klienta, a ponieważ nie jestem rurą to...
Jeśli ktoś ma ochotę na girlandy z kryształków, proszę o info na maila. Girlanda wykonana jest z kryształu akrylowego, idealnie przeźroczystego, jej elementy pięknie mienią się w świetle zarówno dziennym jak i sztucznym. Girlanda ma 1m długości, składa się z wypukłych kryształkowych pastylek o dwóch wielkościach, duże pastylki mają ok 3cm średnicy, małe 1cm. U mnie takie girlandy służą do podpinania zasłon w sypialni, mam również z nich 'zasłonę' w łazience. Girlandy można ze sobą dowolnie łączyć i komponować. Można z nich tworzyć abażury na lampy i co komu jeszcze przyjdzie do głowy. Normalna cena tych girland to 29zł/1szt. Ponieważ zamawiam bardzo dużą ich ilość, dostałam bardzo korzystny rabat, więc jeśli ktoś ma ochotę na metrową girlandę z kryształków, proszę o kontakt mailowy, cena= 16zł.


Zaległe zdjęcia
(zdjęcia powiększają się po kliknięciu)

1. Obraz z serii 4 pory roku "Zima"
rozm. A4
Tło fakturowane, zdobienie decoupage.

2. Obraz z serii 4 pory roku "Jesień"
rozm. A4
Tło fakturowane, zdobienie decoupage.

3. Komplet pastelowy -butelka do podlewania kwiatów, ramka na zdjęcia, zakładka do książki


 4. Jaja biskwitowe, duże.  Zdobienia decoupage
CDN...:))Miłej niedzieli życzę;))