sobota, 27 listopada 2010

Jeśli ktoś potrzebuje...Ogłoszenie na niedzielę;))

Dzisiaj będzie bardzo krótko, bo sobota to nie jest dzień na pisanie długich postów;))Zwłaszcza jak trzeba na mopie pojeździć, oraz wypełnić praniem pralkę;):D
Wczoraj wystawiłam na Pchlim Targu kryształki akrylowe do zawieszenia, nim skończyłam wystawiać post, już były zarezerwowane, a piszecie mi w mailach, że macie na nie ochotę. Tak jak napisałam na pchlim- postaram się je jeszcze mieć, kto chętny, proszę o mail. Są fajnej jakości, przeźroczyste, pięknie 'szlifowane'. To jakby co, proszę o mail do wtorku:
Zagościły też nowe aniołki, nie wiem które uznacie za najładniejsze, bo do dużych figur dołączyły też mniejsze, anioły zawieszkowe z białej ceramiki, przecierane, nie szkliwione.  Moim zdecydowanym faworytem jest Gizela:)
Pozdrawiam serdecznie, miłego weekendu życzę:))

7 komentarzy:

 1. Lejdik a masz li ty może te bombki szklane co sie w nie wstawia świczkę i wiesza alw większe. Bo na pchlim widzialam że masz, ale 9 em.
  Buziole w sobotni nos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam. CaUski z nad bigosu staropolskiego;):D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Te zawieszki to tylko sobie obejrzałam,bo kupić już nie miałam szansy.Ale chciałabym,bardzo.Tylko nie pamietam czy one są w komplecie no i ile kosztują.
  Pozdrawiam.
  Ewa.
  trawostwor@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Lejdiczku, na zawieszki kryształowe wpisałam się już pod pościkiem na Pchlim!
  Anioł śliczny!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Janiołowy wysyp )))) Ja nie mam jakiejś faworyty, ale gdybym była facetem, żyjącym w XIX wiecznej Francyji to kto wie ))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Lejdik, ja też jestem zainteresowana tymi bombkami kulkami w ilości 3 sztuk i kryształkami po 5 sztuk z każdego (kurde majątek stracę ;)

  OdpowiedzUsuń