środa, 12 maja 2010

10- te zdjęcie, czyli czasopochłaniacz;))

Urocza koleżanka zwana przeze mnie i na mój prywatny użytek  Jasnoniebieską, zaprosiła mnie do zabawy. Należy znaleźć dziesiąte zdjęcie licząc od najstarszego na swoim komputerze i przedstawić je z jego krótką historią.
Muszę się przyznać, że w ogóle nie liczyłam kolejności moich fotek zgromadzonych na dysku bo musiałoby się to u mnie skończyć ciężką furią i atakiem apopleksji;))) Na dysku mam zapisane wszystkie zdjęcia od 2003 roku....Wybrałam jedno z najstarszego katalogu- październik 2003

Historii tej fotki opowiadać nie będę, zostawię Wam pole do popisu- co przedstawia prezentowane zdjęcie, kogo na nim można zaobserwować i po co?:>:D

Do dalszej zabawy zapraszam YETI i MILENKĘ .

Pozdrawiam serdecznie:)Dziękuję za wszystkie komentarze i miłe odwiedziny, zapuściłam się ostatnio w życiu blogowym, ale obiecuję poprawę!


8 komentarzy:

 1. Hłe, hłe, cieszę się, że udało mi się zorganizować Twój czas wolny:D
  Zdjęcie przedstawia oczywiście Twój komputer, na którym podrasowujesz zdjęcia samochodu sąsiada przed wystawieniem go na aukcji Allegro. Tajemnicą pozostaje jednak, dlaczego robiłaś zdjęcia komputera w tym akurat momencie... A! już wiem! Próba nowego aparatu w różnych ustawieniach! Zakupionego na Allegro;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozbawił mnie komentarz jasnobłękitnej!!!

  No mów,co to zdjęcie przedstwia!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie przedstawia blondynkę, biedaczka zastanawia się które to Jej auto .Bo oba są małe i różowe.He he.

  OdpowiedzUsuń
 4. No masz, ledwo człowiek poszedł do pracy, a tu już mu wirtualny czas organizują;)Dzięki Bladuś za zaproszenie:) Jutro postaram się zamieścić swoją fotkę.
  Opis...Kochana ciociu z Hameryki, jest mi lepiej niż tobie. Mam dwa jaguary pod domem, norki w szafie i osła(ups dla Milorda), który na to wszystko zarobi.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. :D:D:D Uśmiałam się jak norka;):D:D:D No, wiedziałam, że Wasze komentarze opisujące historię tego zdjęcia będą naprawdę twórcze i ciekawe, nie przypuszczałam, że aż tak dowcipne!!!:))))
  Dzięki serdeczne za wspaniałe historie jednego zdjęcia, sama osobiście kompletnie nie pamiętam o co w nim chodziło, wiem tylko, że blondynka to ja, auta były czerwone i nasze, a prezentowana fotka była faktycznie testem aparatu fotograficznego i jego możliwości:D:D
  Pozdrawiam !!!:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha! A co wygraaaaaałam? Bilet na Hawaje?;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Lejdik ... żesz Cię nawiedziło w czasie braku czasu. Ty miej serce, bo litość to towar mało miły. A na zdjęciu masz.... o kurde..co? Na mój słaby wzrok to to strasznie wiekowe zdjęcia są bo w tej chwili jesteś dużo młodsza, masz większe i chyba niebieskie samojazdy, i nie dwa, a 7. Z czego ten ostatni to na specjalne okazje. A tu to tylko po to aby nie zapomnieć, do czego nie należy już wracać )))

  OdpowiedzUsuń