sobota, 16 stycznia 2010

Candy u Moll'y

Znacie Mollę(Molly??)...nie wiem jak się odmienia ten nick, ale wiem, że Molla jest niesamowita. Od kilku lat prezentuje na forum GW Swoje Prace. Ha, ale jakie to są prace, zobaczcie same!!!!
Molla zwykle zamieszcza 1-2 zdjęcia swoich prac w wątku, nie rozpisuje się o swoich dziełach, skromniutko stoi 'z boczku' wydaje się być autorką osobliwą. Prace Molly na forum GW nie mają zbyt wielu komentarzy. Molla właściwie chyba nigdy, a przynajmniej nie zauważyłam aby kiedykolwiek, nie opisuje szczegółowo swoich prac. Ot wkleja piękne japonki, stworzone jakąś techniką ( ja przepraszam, ja nie wiem jak się ta technika składania papieru nazywa)...i tak sobie orbituje w sieci. A może zajmuje w niej jakąś szczególną pozycję o której nie wiem?? Trudno mi stwierdzić z całą stanowczością, ale wiem jedno- dzisiaj przez zupełny przypadek natknęłam się na przecudne prace Molly i to nie gdzie indziej jak na jej blogu! Molla nie zostawia za sobą śladu w postaci stopki z odnośnikiem do bloga, Molla prezentuje swoje prace i gdzieś się chowa, aby później wrócić na forum i znowu olśnić wszystkich doskonałymi pracami. Miałam szczęście, że znalazłam bloga Molly, będę mogła bacznie oglądać wszystko co tworzy, zachwycać się i napawać. Molla jest Artystką, cieszę się, że znalazłam jej bloga w sieci!
Zobaczcie, teraz rozdaje cudne papiery, to przy użyciu tych papierków tworzy swoje japoneczki...Zapisałam się u Niej na cukierasy...Nie mówcie nikomu, że wywaliłam na jej cześć taki pean pochwalny, bo wszyscy uznają to za lizusostwo. Nie jestem lizusem! To po prostu Molla jest debeściarą i jej japonki też!:)

2 komentarze:

  1. Faktycznie, Molla też mnie zauroczyła swoimi pracami.Ja w ogóle lubię na rozmaitych blogach, podglądać co niektóre ręce potrafią stworzyć. Sama też coś gdzieś sklecę, ale gdzie mi do takich profesjonalistek:)A o co chodzi z tymi cukierasami, bo jestem w tym temacie zielona?

    OdpowiedzUsuń
  2. Yetus- candy!
    Czyli ktoś ogłasza na blogu, że coś rozdaje, osoby piszą komentarz i tym samym zgłaszają swój udział w tej zabawie, po czym w określonym terminie następuje losowanie- szczęściarze wygrywają...Znając moje szczęście to wiesz...;):D

    OdpowiedzUsuń