środa, 30 grudnia 2009

Jabłoń Lanarte- oprawiona!!!

Przedostatni dzień roku, niektórzy robią rachunek sumienia, inni bilans zysków i strat, ja oprawiłam haft, który produkowałam przez 10m-cy!:))
Serdeczne Ci dziękuję Uleńko za Twoją pomoc w zdobyciu schematu, oficjalnie mianuję Cię matka chrzestną tej dziubanki, masz pełne prawo do rozbicia butli szampana...niekoniecznie o ramę hafciku;)))


Fotka kiepskawa dość bo zrobiona przy sztucznym świetle:)

5 komentarzy:

 1. Twój haft to prawdziwe dzieło sztuki!
  Dziękuję bardzo za piękne życzenia!Ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jesteś pewna, że to haft???
  Dla mnie rewelacja! Serdecznie gratuluję.
  Wszystkiego dobrego na nowy rok:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. aagaa, Florentyna- dziewczyny, przeceniacie mnie, nie jestem mistrzem krzyżyków, ale bardzo serdecznie Wam dziękuję za pochlebne opinie!:)
  Florentyno, wszystkiego co najlepsze również i dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sądzę że to cudo w ramce ładnie by wyglądało na mojej fioletowej ścianie:D Rozwijasz sie laduś, obraz jest naprawdę śliczny:)To na ten Nowy Rok moc serdeczności Ci składam i zycze kolejnych takich haftów:)

  OdpowiedzUsuń
 5. czuję się przeszczęśliwą matką chrzestną! I to jakiej CUDNOŚCI! I może jeszcze nie teraz, ale nie wykluczam powielenia dzieła. Szalony apetyt mi zrobiłaą Lejdiczku! Śliczność stworzyłaś. I bardzo podoba mi sie ramka, taka delikatna, prosta, nie przedobrzona. Idealna!
  Samych radości życzę w nadchodzący rok i zdrowej spokojności i zaskoczeń wielu dobrych, miłych, budujących! Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń